Aktivity SRPŠ ve školním roce 2020/2021

Přes nepříznivou aktuální situaci okolo nás, pokračujeme v SRPŠ ve spolupráci se školkou v aktivitách a akcích pro děti (viz plán akcí na školní rok 2020/2021), které z rozpočtu SRPŠ hradíme nebo i pomáháme organizovat, tak jak nám současná situace dovolí. Rozhodli jsme se využít možnosti, že školky fungují prakticky bez omezení a děti alespoň tam mohou mít zajímavé akce, divadla, tvoření atd., když všechny ostatní volnočasové aktivity mají prozatím zrušené. V případě Vašich připomínek k Plánu akcí Vás prosíme o reakci do 18.11.2020 na e-mail předsedy SRPŠ, případně hospodářky SRPŠ (kontakty jsou rovněž umístěny na webu školky i na nástěnkách).

Proto také Hlavní výbor rozhodl dle stanov o výši příspěvku SRPŠ ve výši 1 200 Kč, jak jste byli všichni informováni v šatnách Vašich tříd (viz zápis ze schůze 7/10). Platbu je možné posílat i měsíčně, a to ve výši 120 Kč, případně pololetně.

Členská schůze se bude konat, jakmile to situace dovolí. Bohužel to od září zatím nebylo možné.

Informace o aktivitách na daný měsíc naleznete vždy na dveřích obou budov a v plánu akcí. Děti čeká strašidelný den, na který si mohou vzít své oblíbené kostýmy a pochutnají si na strašidelných sladkostech, v prosinci se za nimi zastaví i oblíbená trojice Mikuláš, čert a anděl s nadílkou, Ježíšek nechá dětem pod stromečkem dárečky do tříd i pozornost, kterou si mohou odnést domů … Bohužel se nemůžeme setkat nad tradičním punčem na adventním jarmarku a vždy úspěšným tvořením v rámci adventních dílniček, ale věříme, že vhodnou příležitost najdeme třeba v druhém pololetí.

Rády bychom vás, rodiče požádaly o zaslání e-mailu, abychom mohly formou hromadné komunikace být s vámi pružněji ve spojení.

Děkujeme Vám za důvěru a podporu a přejeme všem rodičům pevné zdraví a hlavně neztrácet dobrou náladu.

Vaše SRPŠ, v případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Rozpočty zobrazíte či stáhnete ve formátu .pdf: