Vážení zájemci o zápis do naší mateřské školy,

zápis bude probíhat v termínu 3. – 4. 5 .2022 od 13 do 17 hodin. Dne 21.4.2022 bude spuštěna také elektronická registrace uchazečů, kde zvolíte termín, v němž se můžete s dítětem do MŠ osobně dostavit. Elektronickou registrací předcházíme Vašemu dlouhému čekání, prosíme proto, abyste se snažili dodržet zvolený čas návštěvy, přivedli s sebou své dítě/děti a všechny požadované dokumenty.

Další informace a potřebné formuláře naleznete níže, instrukce Vám budou po zaregistrování do on-line zápisu rovněž zaslány na Vaši e-mailovou adresu.

Jak to u nás ve školce vypadá, se můžete podívat v sekci Galerie. 

S případnými dotazy se na nás neváhejte obrátit. Těšíme se na Váš zájem.

Vedení MŠ

Formuláře:

Dokumenty:

Online registrace bude spuštěna 21.4.2022